O pensionu klamovka

 Pension Klamovka se nachází v obci Stradonice blízko řeky Berounky. Celý objekt byl v roce 2011 zrekonstruován. Čeká Vás tedy úplně nový interiér.

 

V prvním patře naleznete restauraci s barem a malý salónek vhodný k pořádání soukromých akcí. Z restaurace  můžete vyjít třemi různými směry. Hlavní vchod v průčelí domu vede na venkovní terasu, kde neleznete pohodlné posezení s výhledem do vsi. Druhým vchodem vejdete na verandu s výhledem do kraje a na řeku Berounku. Třetím vchodem se dostanete do útulného koutku za domem, kde najdete příjemné posezení. Zahradu pensionu postupně upravujeme a vytváříme nové prvky.

 

V současné době zde najdete ohniště,  dětské hřiště s trampolínou, pro nejmenší návštěvníky pískoviště s klouzačkou a v létě zahradní bazén. K posezení a odpočinku nabízíme útulný koutek s výhledem do zahrady a na dětské hřiště. Pro milovníky sportovních aktivit máme k dispozici ping pong, petanque a zahradní kroket. V obci je možné zapůjčení loděk či kol na výlety.

 

Ubytování se nachází v druhém patře a v podkroví. Všechny pokoje jsou velice prostorné a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pension Klamovka nabízí ubytování ve 2 až 8 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

 

V těsné blízkosti pensionu se napojují cyklotrasy a turistické trasy. Nově je vybudována cyklotrasa podél řeky Berounky z Nižbora až do Berouna.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Samozřejmostí je osobní přístup. Rádi vyhovíme vašim přáním a potřebám.

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Fotogalerie: O nás

Tato fotogalerie je prázdná.